wtorek, 13 października 2015

Goose Creek, wosk Apple Spice

Jeśli tak jak ja jesteście fankami szarlotki to ten wosk powinien stać się Waszym ulubieńcem. Mam ogromną słabość do jabłecznika. Świeżo upieczony ma wspaniały zapach, który kochają moje nozdrza.


Żadne ciasto chyba nie jest tak aromatyczne, tak jesienne (no może pumpkin pie ; p)
Nie będę się rozwodzić nad opakowaniem, bo pisałam o tym przy okazji innych wosków. Poza tym wszystko widać na zdjęciach : )
Moc zapachu oceniam na szóstkę z plusem. Kiedy w pokoju zostawię otwarte opakowanie to siedząc przy biurku zapach cały czas mi towarzyszy.
Po zapaleniu kawałeczka już po kilku minutach aromat świeżo upieczonego ciasta wypełnia całe mieszkanie.
W powietrzu wyczuwalne są kwaskowate jabłuszka przykryte kołderką kruchego ciasta. Do tego duża ilość cynamonu i wanilii.
Główną rolę grają tutaj jabłka z cynamonem i to ten aromat jest najbardziej wyczuwalny. Kruche, maślane ciasto to dodatek, który dodaje głębi. Podbija realizm zapachu. Możemy poczuć się w domu jak po wejściu do cukierni czy w kawiarni.
Po zapaleniu wosku niebezpiecznie wzrasta ochota na zjedzenie takiego deseru, więc uczciwie ostrzegam; d
Cena standardowa 22 zł.

Myślę, że jeśli znajdę czas pojawi się dziś recenzja szamponu EcoLab : ) na chwilę obecną mam chwilkę między zajęciami więc wygospodarowywałam czas by coś napisać na bloga : ) po powrocie do domu przyjrzę się dokładniej deskom dębowym (którą są aktualnie na promocji na stronie http://www.prodexpol.pl/) i zasugeruję coś mamie, ponieważ podłoga w moim pokoju w miejscu gdzie stało kiedy obrotowe krzesło wygląda wręcz dramatycznie ;d te błędy młodości kiedy nie zainwestowało się w coś ochronnego, by nie zniszczyć podłogi ;e

Jeśli jesteście ciekawe recenzji innych wosków tej firmy to podaję linki do recenzji, które pojawiły się na naszym blogu : )
http://www.sophieczerymoja.pl/2015/06/wosk-zapachowy-warm-wishes-goose-creek.html
http://www.sophieczerymoja.pl/2015/06/wosk-blueberry-cake-donut-goose-creek.html
http://www.sophieczerymoja.pl/2015/09/goose-creek-strawberry-jam-wosk.html
http://www.sophieczerymoja.pl/2015/10/goose-creek-wosk-zapachowy-christmas.html

M.