wtorek, 15 grudnia 2015

Pachnąca Wanna

Wczoraj odebrałam przesyłkę ze sklepu Pachnąca Wanna. To ewidentnie mój ulubiony sklep, jeśli chodzi o zakup świec czy wosków, ponieważ można tam kupić moje ukochane produkty Goose Creek Candle.Według mnie to najlepsze świece z jakimi miałam do czynienia. Są niezastąpione, równiutko się palą, pachną wspaniale - intensywnie i długo.
Ja już nawet nie patrze na Yankee ;d Chociaż Yankee mają większy wybór zapachów to Goose Creek moim zdaniem realniej oddają aromat.
W przesyłce znalazła się oczywiście średniej wielkości świeca Vanilla Pumpkin Waffle, która od pierwszego wsadzenia nosa do słoika złapała mnie za serce. Jest słodka, idealna na jesień i zimę. Już ją odpaliłam, ponieważ nie mogłam się doczekać i przyznam, że nie myliło mnie pierwsze wrażenie.
Dodatkowo dwa woski - Carrot Cake oraz Blackberry Parfait.
Sklep nie zapomniał również o produktach kąpielowych i obdarował nas mydełkiem glicerynowym Bomb Cosmetics oraz kulą do kąpieli.
Przyznam, że bardzo lubię na zdjęciach takie rozświetlenie tła za sprawą lamp ;3 Sama szukam jakiegoś oświetlenia, które wpasuje się w klimat mojego nowego mieszkania i tak przeglądam Westwing i inne strony tego typu w poszukiwaniu czegoś oryginalnego jak na przykład kolekcja vintage dostępna na http://www.e-klosz.pl/.
Niestety, nie było już czasu by sfotografować inne produkty z naszej ostatniej paczki (na zdjęcia załapała się tylko świeczka w sumie ;d) w ramach współpracy od Pachnącej Wanny : ) To jedna z najlepszych współprac blogowych jaka nam się 'przydarzyła' i za którą dziękujemy z całego serca : )M.

3 komentarze:

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.